Nareszcie! Nowa Polska Restauracja na Targówku
Mamy świetną informację dla smakoszy z Targówka. W dzielnicy pojawiła się restauracja serwująca polskie jedzenie, której do tej pory bardzo tutaj brakowało.
15916
post-template-default,single,single-post,postid-15916,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Nareszcie! Nowa Polska Restauracja w Warszawie

Kuchnia Smakosza - Restauracja Polska Warszawa

Nareszcie! Nowa Polska Restauracja w Warszawie

Mamy świetną informację dla prawdziwych smakoszy. Pojawiła się restauracja serwująca polskie jedzenie, której do tej pory bardzo brakowało. Restauracja „Kuchnia Smakosza” to zawsze świeże produkty i rodzime potrawy podawane w nowoczesnej formie. Rezerwujcie stoliki, bo nasze miejsce już cieszy się bardzo dużą popularnością!

Restauracja z polskim menu

Restauracje w okolicy mają bardzo różne opinie, o czym najlepiej świadczy ranking restauracji warszawa przygotowywany przez redakcję portalu Targówek.info, przy aktywnym udziale czytelników. Na Warszawskim Bródnie nie brakuje ciekawych miejsc, jednak dla wielu warszawiaków i mieszkańców okolicznych miejscowości, jak Marki czy Ząbki, problemem był brak dobrej restauracji z polskim jedzeniem.

Pod tym względem Targówek świetnie symbolizuje to, co obserwujemy od dawna: zachłyśnięcie się kuchniami innych krajów, fast foodami i oczywiście sushi. Nie chodzi tutaj o wskazywanie wyższości świąt Wielkanocnych nad Bożym Narodzeniem (lub odwrotnie). Po prostu czasami przychodzi taki moment, gdy mamy ochotę zjeść to, co dobrze znamy, co smakowało nam w dzieciństwie, co jest pyszne i NASZE.

Tak narodził się pomysł na stworzenie nowej restauracji na Targówku, czy – jak kto woli – na Bródnie. „Kuchnia Smakosza” to restauracja z polskim menu, w którym każdy znajdzie doskonale sobie znane potrawy, jednak okraszone odrobiną nowoczesnych trendów.

Stawiamy na to, co powinno być fundamentem każdej dobrej restauracji, nie tylko w Warszawie. Są to:

  • Świeże produkty,
  • Sezonowe warzywa i owoce,
  • Zero chemicznych dodatków,
  • Wyobraźnia i wysokie umiejętności szefa kuchni.

To nasz przepis na sukces. Tylko tyle i aż tyle.

Zapraszamy na polskie jedzenie!

Atutem naszej restauracji  jest bardzo dogodny dojazd Trasą Toruńską. Posiadamy duży, bezpłatny parking. Jednak najważniejsze jest to, co serwuje nasza kuchnia. A tutaj dzieją się rzeczy magiczne…

Wielu może się wydawać, że restauracja z polskim menu to nuda i wtórność. Nie mamy zamiaru z tym polemizować: wolimy pokazać „twarde” argumenty przeczące takim twierdzeniom. Są nimi smak i forma podania potraw, które goszczą w naszej karcie. Jesteśmy przekonani, że wiele dań zaskoczy naszych gości, bo prawda jest taka, że polska kuchnia wciąż nie została do końca odkryta. Postawiliśmy sobie zadanie, aby to zmienić.

Coraz więcej restauracji 

Otwarcie Kuchni Smakosza to znakomita informacja dla wszystkich miłośników pysznego jedzenia – bez względu na to, czy preferują polskie czy obce smaki. Im większy wybór dobrych restauracji w Warszawie, tym lepiej, bo w końcu chodzi o to, aby móc dobrze zjeść 🙂

Dokładamy starań, aby „Kuchnia Smakosza” znalazła się w edycjach rankingów najlepszych restauracji 2018 w Warszawie. To nie kwestia buty, ale wiedzy na temat jakości naszych dań. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście. Jesteśmy umówieni?

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.